افزایش قیمت بیت کوین

دستیابی بیت ­کوین به ۵۰٫۰۰۰$ غیرممکن نیست!

دستیابی بیت ­کوین به ۵۰٫۰۰۰$ غیرممکن نیست!

افزایش قیمت بیت کوین

در روز گذشته در وبلاگ اکس­کوینو خبری منتشر شد که در آن تحلیل­گران و متخصصان از پیش­بینی خود برای بیت ­کوین سخن به میان آوردند.

دگرگونی شرایط بیت کوین به زودی رقم خواهد خورد.

به تازگی نیز، انتونی پومپیلانو یکی از مقامات ارشد “مورگان کریک دیجیتال” درباره قیمت بیت­کوین در پایان سال ۲۰۱۸ و پس از آن گفت، و اعلان داشت این ارز دیجیتال در این برهه زمانی ممکن است کاهش قیمت حتی بیشتری نیز داشته باشد اما شرایط به زودی دگرگون خواهد شد و رشد صعودی بسیاری را تجربه خواهد کرد.

“من فکر می­کنم قیمت بیت­کوین ممکن است به وضعیت خود در اوت ۲۰۱۸ (۳۰۰۰$) باز گردد یا حتی کمتر از آن شود. سپس در بازه زمانی طولانی، قیمت به اعداد و ارقامی بالا برسد که تاکنون سخنی از آن به میان برده نشده است  و موردتوجه اکثریت قرار ندارد.”

پامپ در ادامه پیش‌­بینی‌­های خود اعلام کرد ارزش ۵۰٫۰۰۰$ یا ۱۰۰٫۰۰۰$ برای بیت ­کوین اعداد غیرممکنی نیستند اما مسلما در بازه‌­ای طولانی به آن­‌ها خواهیم رسید. به گفته او، بازه زمانی می‌­تواند ۳ تا ۵ سال یا بیشتر باشد.

“در زمره شرایط موردنیاز برای رشد صعودی، مسئله‌­ای که مسلم است نیاز به قرار گرفتن این کریپتوکارنسی در بازار قابل معامله بورس (ETF) خواهد بود.”

پامپ‌لیانو شفاف نبودن مقررات عرضه اولیه ارز­های دیجیتال (ICO) در اکوسیستم رمزارز­ها را علت کاهش و رکود سرمایه‌­گذاری دانست و بیان داشت هنگامی که تنظیم مقررات در این زمینه به صورت قانونی ارائه و پذیرفته شود، علاوه بر سرمایه­‌گذاری کارآفرینان ، شرکت‌­های نوپا نیز به طور قطع به این سیستم ملحق خواهند شد.

فیسبوک و نقش آن در ارز­های دیجیتال

او همچنین درباره فیسبوک و نقش آن در ارز­های دیجیتال گفت:
“فیسبوک مهم­‌ترین شرکت در حال حاضر در بازار ارز­های دجیتال است. به طور یقین آن‌­ها از ۲ میلیارد کاربر بهره می­‌برند که به طور میانگین هر ماه از محصول­‌شان استفاده می­‌کنند. مسئله به چیزی که آنان ساخته‌­اند باز نمی‌­گردد، اما مهم­‌ترین محصول مورداستفاده در مبحث کریپتو است.”

این حرف، در راستای شایعات پیرو عرضه یک ارز دارای پشتوانه برای کاربران واتساپ بوده و گامی مهم در زمینه توسعه شرایط کریپتوکارنسی‌­هاست.

“بخش کلیدی کار در این‌­جا رقم می­خورد و من هر روزه تلاش می‌­کنم تا دیگران را برای باور داشتن در هر سهم، عرضه یا ارز که در آینده، دیجیتالی می­‌شود متفاعد کنم. البته این مسئله برای امروز، دیروز یا فردا نیست و به ثمر رسیدن آن در گرو زمان­‌های بلند مدت خواهد بود.”

نظر شما در این­‌باره چیست؛ آیا ارز­های دیجیتال با یک فراز باورنکردنی در زمینه قیمت و توسعه نامحدود زیرساخت‌­ها و خدمات موثر برای فعالیت‌­های اقتصادی روبرو هستند؟

منبع:ambcrypto