آموزش خرید بیت کوین – فروش بیت کوین و سایر ارزها

آموزش خرید بیت کوین – فروش بیت کوین و سایر ارزها در اکسکوینو

 خرید-و-فروش-بیت-کوین-اکس-کوینو

این اموزش برای کاربران محترمی که به تازگی در سایت ثبت نام کرده اند و اشنایی زیادی با خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزها ندارند تنظیم شده است. در صورت هرگونه سوال و راهنمایی بیشتر بعد از ورود به حساب کاربری از طریق تیکت سوالات خود را مطرح کنید.

ثبت نام در اکسکوینو – خرید بیت کوین

برای شروع خرید و فروش ، شما باید بعد از ثبت نام و فعال سازی حساب کاربری خود ، وارد بخش احراز هویت شوید و اطلاعات خواسته شده را در بخش احراز هویت تکمیل کنید تا حساب شما فعال شود.

– خرید و فروش بیت کوین در اکسوینو چگونه است ؟

خرید بیت کوین و سایر ارزها در اکسکوینو:

برای خرید و فروش شما باید وارد صفحه اول حساب کاربری یا داشبورد شوید.
خرید بیت کوین - حساب کاربری اکسکوینو 1
در این قسمت پنل خرید و فروش را مشاهده میکنید. فرض کنید شما قصد خرید بیت کوین دارید: برای خرید بیت کوین قسمت پرداخت میکنید را روی “ریال” و بخش دریافت میکنید را روی “bitcoin” قرار میدید. حالا توی کادر مربوطه میتوانید معادل ریالی یا بیت کوین درخواستی خود را وارد کنید. با تکمیل هر طرف ، طرف دیگر به صورت اتوماتیک تغییر و معادل ارز درخواستی نشان داده می شود. بعد از انتخاب مقدار درخواستی روی سفارش کلیک کنید.
در پنجره جدید شما باید ادرس کیف پول خودتون  را وارد کنید ، سپس با کلیک روی تایید قوانین سایت میتوانید وارد بخش بعد شوید.
در بخش بعد پیش فاکتور برای شما نشان داده می شود و اطلاعات سفارش + مبلغ کارمزد و خالص دریافتی را نشان می دهد. بعد از تایید پیش فاکتور وارد درگاه بانک شده و سفارش را پرداخت میکنید. بعد از پرداخت سفارش، اگر با کارت های مجاز خودتون خحرید کرده باشید. سفارش از طرف سایت انجام خواهد شد.

فروش بیت کوین و سایر ارزها به اکسوینو:

برای فروش به اکسکوینو در پنل خرید فروش دریافت میکنید را روی ریال قرار بدید و پرداخت میکنید را برای مثال روی بیت کوین، حالا مقداری که دقیقا میخواهید بفروشید را وارد کنید ، دقت کنید مبلغی که دقیقا میتوانید ارسال کنید را وارد کنید ( کارمزد ارسال از کیف پول شما باید جدا گانه حساب شود) و شما باید دقیقا مبلغ سفارش را به حساب ما واریز کنید.
بعد از انتخاب مقدار روی سفارش کلیک کرده. و در کادر های مشخص شماره 24 رقمی شبا و اسم خودتون را وارد کرده و وارد مرحله بعد شوید. در مرحله بعد پیش فاکتور نمایش داده میشود ، با تایید پیش فاکتور یک ادرس بیت کوین به شما نمایش داده می شود و شما باید مبلغی که قصد فروش داشته اید را به ان ادرس ارسال کنید. بعد از دریافت ارز شما توسط ادرس ما ، سفارش فعال و معادل ریالی در اولین روز کاری از  طریق سیستم پایا برای شما ارسال میگردد.

چه زمانی مبلغ ریالی را دریافت می کنم؟

واریز های ریالی از طرف ما (درخواست فروش به سایت یا برداشت ریالی از طرف شما) روزی یک مرتبه در روز های کاری و غیر تعطیل انجام میشود.
به این صورت که سفارش های هر روز جمع اوری می شود. و در روز کاری بعد اول صبح  واریز می شود. یعنی امروز اگر روز 10 ماه باشد سفارش های فروش به سایت یا درخواست های برداشت ریالی در این روز جمع اوری می شود و در روز یازدهم اگر روز کاری باشد مبلغ واریز می شود.
واریز های ریالی به کاربران به صورت پایا می باشد. واریز های پایا با استفاده از شماره شبا انجام می شود و بانک ها در ساعت حدود 17 و 18 روز های غیر تعطیل با مشتریان خود تسویه می کنند.
برای اطلاعات بیشتر بعد از ثبت نام از طریق تیکت درخواست خود را ارسال فرمایید.
1 پاسخ

دیدگاه ها بسته شدند.